دوسال گذشت …

دوسال گذشت …

 

به گزارش روابط عمومی شرکت صانیر، دکتر منصور سعیدی مدیر عامل و عضو هیات مدیره به مناسبت دو سال حضور خود در شرکت صانیر، در یادداشتی به دستاوردهای هیات مدیره، مدیریت، همکاران و همچنین چشم انداز سال 1401 پرداخت. متن پیام به شرح زیر است:

 

بسمه تعالی

 

17 اسفند سال 98 با رای اعضای حاضر در جلسه هیئت مدیره شرکت، به سرپرستی شرکت صانیر منصوب شدم .

 

علیرغم حضورم در شرکت صانیر بعنوان نایب رئیس هیئت مدیره نمی دانستم شرکت این همه مشکلات و این همه ظرفیت ها دارد ولی می دانستم این راه دشوار ارزش پیمودن را دارد لذا این مسئولیت را پذیرفتم.

در عرض این دوسال با همراهی همکارانم کارهای بزرگی انجام دادیم. تحویل دائم پروژه های قلعه نو افغانستان، ولکائیت اتیوپی، 4 پست موبایل کردستان، پست گاری کاریز ترکمنستان و 2 پروژه در سوریه و همچنین پروژه های خوزدار و شکارپور پاکستان که در حال اتمام آنها هستیم و پروژه خلع ید شده ازبکستان را تعیین تکلیف کرده و با کمترین هزینه خارج شدیم، پرونده پروژه خلع ید شده عمان را با تکمیل مدارک به داوری رساندیم و جهت پرداخت بدهی خرید و فروش برق به ترکمنستان روش تهاتر بدهی با کالا را عملیاتی کرده و تجهیزات را ارسال کردیم.

 

پروژه خط سوم انتقال برق ارمنستان به پیشرفت 80 درصد و پروژه نیروگاهی دبیس عراق را به پیشرفت حدود 75 درصد و پروژه پست تانزانیا را به پیشرفت حدود 92 درصد رساندیم.

در این دو سال تلاش کردیم وضعیت شرکت را از لحاظ بیمه و مالیات به حالت پایدار برسانیم که رساندیم و بعداز چند سال گزارش نامطلوب حسابهای شرکت توسط حسابرس، امسال ( سال 1399)  مورد قبول و مطلوب اعلام شد.

 

در این شرایط تحریم توانستیم اولین کار جدیدمان را در اتیوپی برنده شویم.

در این مدت تعدادی از همکاران از ما جدا شدند و تعدای اضافه، ولی سعی کردیم تعداد نفرات را افزایش ندهیم و شرکت را به همان مسیر اولیه برگردانیم.

احساس می کنم پرسنل شرکت رضایت نسبی از وضعیت حقوق و معیشت خود دارند و تمام تلاشمان این بوده است که حقوق و بیمه تامین اجتماعی در موعد مقرر پرداخت گردد.

دوسال گذشت، ولی سخت گذشت باتوجه به اوضاع اقتصادی ایران و جهان در دوران کرونا و تحریم های بانکی، ادامه حیات شرکت فقط و فقط با همت اعضای فعال هیئت مدیره و کارکنان پاکدست شرکت امکان پذیر بود.

 

امیدوارم در سال 1401 بتوانیم:

 

  • پروژه خط سوم ارمنستان، پروژه نیروگاهی دبیس عراق و پروژه پست تانزانیا را تمام و تحویل دهیم.
  • پروژه های خوزدار و شکارپور و پروژه های سنواتی سوریه را تحویل دائم کنیم.
  • حداقل 5 کار به ارزش 150 میلیون یورو در کشورهای هدف بگیریم.

 

و این کارها امکانپذیر نمی باشد مگر با کمک همکارانم در شرکت صانیر

به امید روزهای بهتر برای ایران و ایرانی

 

منصور سعیدی

مدیر عامل و عضو هیات مدیره

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.